Календар перекидний Сербія на 2021 рік

Календар перекидний Сербія на 2021 рік
Календар перекидний Сербія на 2021 рік (українською мовою). Видавництво пропонує православний настінний ілюстрований календар на 2021 рік. Календар містить ілюстрації стародавніх храмів, відомих монастирів і природних красот Сербії.
Розміри в розгорнутому вигляді 47 х 34 см., 14 листів, папір глянець, обкладинка твердіше, ціна 30 грн. При купівлі від 1 пачки (25 примірників) продаж календаря за оптовою ціною!
Головною особливістю нового календаря є пізнавальні ілюстрації до кожного місяця, а також вислови патріарха Сербського Павла. Представлена добірка фотографій храмів і монастирівї, переглядаючи які можна зануритися в атмосферу стародавньої країни і відчути християнський дух великого народу.
У календарі вказані святі на кожен день, вказівки на кожен день євангельські та апостольські читання, дати всіх багатоденних і одноденних постів, дні суворого посту, суцільні седмиці, дати двунадесятих неперехідних і перехідних свят, великі свята, дні особливого поминання покійних. Також в календарі розміщені значки в дні освячення води, поминальні дні, особливі молебні та ін.
Церковний календар «СЕРБІЯ» видано українською мовою і погоджено з Календарною комісією Української Православної Церкви.
ЗРОБІТЬ РІДНИМ І БЛИЗЬКИМ ПОДАРУНОК!

Киев

Авторизация

Похожие объявления