Внимание клещ!!!

Обробка ділянок від кліщів та комарів
Акарицидна обробка територій

Санітарно-профілактичне підприємство «Біосанлайф» - досвідчена команда професіоналів, що має значний досвід в обробці ділянок від кліщів, комарів та інших комах на території Києва та Київської, Дніпропетровської, Вінницької областей. Ми надаємо спектр послуг зі створення безпечної і комфортної життєдіяльності на території поза приміщеннями так і в самих приміщеннях.
Основним напрямком нашої роботи є обробка дачних ділянок від кліщів, павуків, знищення комарів, мурах, ос, шершнів, захист газонів від кротів.
У роботі ми використовуємо безпечні препарати і сучасну професійну техніку, яка забезпечує ефективну і зручну процедуру обробки ділянки. Основою нашого підходу до організації трудового процесу є безпека як для клієнта так і для нашого співробітника, який проводить роботи.
Компанія «Біосанлайф» успішно реалізували сотні проектів. З нами вже кілька років успішно співпрацюють котеджні селища, дачні кооперативи, розплідники, садові товариства.

Киев, Уничтожение комара.

Авторизация

Похожие объявления

 • РЕМОНТ ТОНОМЕТРОВ, диагностика, поверка, замена комплектующих. - Тонометры электронные (AND, Sanitas, Omron, Microlife и прочие). - Тонометры механические (AND, Sanitas, Omron, Microlife и прочие). - Ингаляторы (небулайзеры). Разные марки
  35 грн.
  Киев
 • Качественный ремонт холодильников и морозильных камер в Киеве и пригороде на дому. Квалифицированные специалисты, оригинальные запчасти, ремонт холодильника в удобное для Вас время. Звоните прямо сейчас! Тел
  200 грн.
  Киев
 • Мы, занимаемся ремонтом тонометров, предлагает устранить неисправности, выполнить диагностику, проверку, заменить комплектующие в следующих медицинских приборах: - Тонометры электронные (AND, Sanitas, Omron, Microlife и прочие)
  35 грн.
  Киев
 • Наша компания называется «Мастер-Сервис», мы – слаженная команда профессионалов
  100 грн.
  Киев
 • Делаю ремонт не дорого Ламинат/обои/сантехника/электрика - установка, замена, демонтаж. Мелкий ремонт мебели. Установка и ремонт смесителей, моек, бойлеров, унитазов и другой сантехники. Повесить люстру, телевизор и многое другое
  100 грн.
  Киев